Płyn wielofunkcyjny do czyszczenia i pielęgnacji soczewek kontaktowych

Użytkowanie soczewek wielorazowych wymaga dyscypliny i systematyczności. Szkła co wieczór muszą zostać bowiem zdjęte, wyczyszczone oraz umieszczone na noc w specjalnym preparacie, który zadba o ich odpowiednie nawilżenie i przygotowanie na kolejny dzień użytkowania. W celu czyszczenia i pielęgnacji soczewek wielorazowych najlepiej sprawdzają się tzw. płyny wielofunkcyjne. Czym wyróżniają się na tle innych preparatów i dlaczego warto sięgać właśnie po nie?

Płyny wielofunkcyjne – czyszczenie, pielęgnacja i konserwacja w jednym

Płyny wielofunkcyjne to specjalne preparaty przeznaczone do pielęgnacji soczewek kontaktowych, które czyszczą, pielęgnują i dezynfekują szkła wielorazowe. Doskonale nadają się także do ich przechowywania w ciągu nocy zapewniając soczewkom odpowiedni poziom nawilżenia oraz chroniąc je przed drobnoustrojami. Ich ogromna popularność wynika wprost z wysokich walorów użytkowych – jeden preparat zapewnia bowiem wszystko, co istotne w prawidłowym użytkowaniu soczewek wielorazowych. Jest ponadto łatwy w stosowaniu, wygodny oraz w pełni bezpieczny dla oczu.

Za pomocą płynów wielorazowych możemy pielęgnować zarówno miękkie, jak i twarde szkła kontaktowe. Ich użytkowanie jest bezpieczne dla oczu, a wysokiej jakości preparaty, do których należy płyn do soczewek horien 500ml, nie powodują podrażnień, przez co mogą być użytkowane bez obaw o negatywne odczucia. Płyny wielorazowe pozwalają na szybkie i wygodne oczyszczenie powierzchni soczewek z osadów nagromadzonych na nich w ciągu dnia, ich umycie, dezynfekcję oraz pielęgnację. Nadają się ponadto do przechowywania szkieł dbając o ich optymalne nawilżenie w nocy oraz w dni, kiedy korzystamy z klasycznych okularów.

Płyn wielofunkcyjny do czyszczenia i pielęgnacji soczewek kontaktowych

Płyn wielofunkcyjny i jego najważniejsze zalety z praktycznego punktu widzenia

Płyny wielofunkcyjne to nowoczesne preparaty, które powstały w celu dostarczenia użytkownikom soczewek kontaktowych jednego, prostego w obsłudze i uniwersalnego rozwiązania, które pozwoli im w najlepszy dostępny sposób zadbać o komfort i bezpieczeństwo korzystania ze szkieł wielorazowych. Znakomitym ich przykładem jest wspomniany powyżej, niedrogi w zakupie płyn do soczewek horien 500ml, który idealnie nadaje się do czyszczenia i konserwacji wszystkich rodzajów miękkich szkieł kontaktowych. Stosowany codziennie skutecznie usuwa osady białkowe pozostawiając soczewkę czystą, idealnie nawilżoną oraz w pełni gotową do dalszego użytkowania.

Ponadto, płyn do soczewek horien 500ml dzięki zastosowaniu specjalnej formuły No Rub gwarantuje dokładne oczyszczenie powierzchni soczewek bez konieczności ich nadmiernego pocierania i zachowanie przez szkła wysokiej jakości przez cały okres ich przydatności do użytku. Wysoka zawartość substancji nawilżających gwarantuje dostarczenie optymalnej dawki nawilżenia do powierzchni soczewek oraz zapewnia ich komfortowe użytkowanie przez cały dzień. Duża pojemność płynu, przystępna cena oraz 3-miesięczna ważność płynu po otwarciu pozwalają na regularne korzystanie z odpowiednich jego ilości oraz zachowanie soczewek w doskonałym stanie.