HIFU Sono Queen, czyli bezinwazyjny lifting twarzy – jak wygląda zabieg?

Zabiegi mające na celu redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry to jedne z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Od pewnego czasu nie wymagają one już interwencji chirurgicznej. HIFU Sono Queen to nieoperacyjny lifting twarzy, który daje świetne efekty. Jak wygląda taki zabieg i jak się do niego przygotować?

Na czym polega lifting HIFU Sono Queen?

HIFU Sono Queen to niezwykle efektywna metoda bezinwazyjnego liftingu twarzy. Zabieg odbywa się za pomocą nowoczesnego urządzenia, które emituje skupione wiązki fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Docierają one do głębokich rejonów skóry, pobudzając ją do regeneracji i wytworzenia nowych, bardziej elastycznych włókien kolagenowych. W ten sposób skóra staje się na powrót gładka i jędrna.

Co najważniejsze, metodę tę można spokojnie stosować do ujędrniania skóry na różnych rejonach ciała, nie tylko do liftingu skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Lifting HIFU równie dobrze sprawdza się przy ujędrnianiu skóry ramion, brzucha, pośladków, ud czy kolan. Oprócz poprawy elastyczności, zabieg poprawia także koloryt skóry oraz jej ogólną witalność. Efekty są zatem wielowymiarowe i widoczne już po zakończeniu zabiegu. Pełen efekt liftingu, można zobaczyć po około 3 miesiącach, kiedy nastąpi pełna regeneracja skóry.

HIFU Sono Queen, czyli bezinwazyjny lifting twarzy – jak wygląda zabieg?

Zabieg HIFU – przygotowania i przebieg

Zabieg bezoperacyjnego liftingu HIFU Sono Queen jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Co najwyżej w jego trakcie miejscowo odczuwalne jest ciepło. W przeciwieństwie do chirurgicznego liftingu, po zabiegu hifu nie jest potrzebna żadna rekonwalescencja. Efekty zabiegu w porównaniu do innych metod redukcji zmarszczek i poprawy elastyczności skóry, utrzymują się stosunkowo długo. Tutaj zależy dużo od indywidualnych zdolności skóry do regeneracji, ponieważ lifting hifu wykorzystuje w celu ujędrnienia skóry naturalne procesy organizmu.

Do zabiegu HIFU nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Przeciwwskazaniem są choroby nowotworowe oraz ciąża. W profesjonalnych klinikach medycyny estetycznej, przed zabiegiem odbywa się zazwyczaj konsultacja medyczna, podczas której można się dowiedzieć czy zabieg ten jest dla danej osoby wskazany. Jedyne co, to trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ lifting HIFU może trwać od 60 do nawet 240 minut. Po zabiegu możemy normalnie pójść do pracy czy wykonywać zwykłe czynności codzienne. Należy jednak unikać w ten dzień siłowni i basenu oraz sauny.

Hifu Kraków – gdzie przeprowadzić zabieg?

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic i chcesz skorzystać z wysokiej jakości usług medycyny estetycznej, to warto postawić na klinikę Medistica Medycyna + Piękno, która oferuje między innymi także zabiegi hifu Kraków. Otrzymasz sympatyczną i profesjonalną opiekę lekarzy medycyny estetycznej, specjalistyczne doradztwo oraz zabiegi wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie.

Warto pamiętać, że medycyna estetyczna to nadal medycyna i należy w tym przypadku także dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. A to mogą tak naprawdę zagwarantować nam tylko i wyłącznie profesjonalni lekarze medycyny estetycznej.