Zatrzymaj młodość -dzięki zabiegom laserem w Katowicach

Niestety z wiekiem nasza skóra staje się pozbawiona blasku, traci elastyczność i młody wygląd. Z czasem zaczynają pojawiać się zmarszczki i inne oznaki starzenia. Pewno już nie raz zastanawiałaś się, co robić, aby zatrzymać czas. Jednym ze sposobów przywrócenia skórze sprężystości może być odmładzanie twarzy za pomocą zabiegów laserem w Katowicach. Na czym dokładnie polega ten zabieg? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Nasza skóra się starzeje - jaki jest tego powód?

Na kondycję naszej twarzy wpływa wiele czynników, a przede wszystkim odpowiedzialne są za to procesy starzenia się skóry. U wielu osób etapy starzenia się skóry przebiegają różnie. Zdarza się, że pierwsze zmarszczki pojawiają się po 30. roku życia, z kolei u innych - pierwsze oznaki starzenia możemy zaobserwować dopiero w wieku 40 lat. 

Efektem widocznych oznak starzenia skóry są spowolnione procesy regeneracyjne. Skóra z wiekiem odbudowuje się coraz wolniej, co niesie ze sobą także zmniejszenie produkcji kolagenu, który zapewnia jej elastyczność. Skutkuje to wiotczeniem skóry i utratą jędrności - zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Jednym z bardziej efektywnych działań , mających na celu odmłodzenie skóry są zabiegi laserem w Katowicach. Jeśli chcesz, aby Twoja buzia  przypominała cerę dwudziestolatki, umów swą wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. 

Zatrzymaj młodość -dzięki zabiegom laserem w Katowicach

Zabiegi laserem w Katowicach - dla kogo przeznaczone jest laserowe odmładzanie skóry?

Jeśli zauważyłaś u siebie oznaki starzenia skóry, zabiegi laserem w Katowicach okażą się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem w walce z niechcianymi zmarszczkami. Laserowy lifting twarzy przeznaczony jest dla każdego, kto chce przeciwdziałać niepożądanym zmianom na twarzy. Wyjątek stanowią osoby cierpiące na padaczkę, cukrzycę, choroby nowotworowe, choroby skóry oraz kobiety będące w ciąży lub karmiące piersią. 

Na czym polegają zabiegi laserem w Katowicach?

Laserowe odmładzanie twarzy może zostać przeprowadzone różnymi metodami, a także przy użyciu różnorakich głowic lasera. O ich właściwym doborze decyduje intensywność efektu, jaki chcemy uzyskać oraz stopień zaawansowania procesów starzeniowych skóry. 

Podczas zabiegów laserem w Katowicach możesz wybrać użycie głowicy:

NIR - odmładza skórę metodą termoliftingu. Oznacza to, że włókna elastynowe obkurczają się pod wpływem precyzyjnie wprowadzonego w głąb skóry promieniowania laserowego o wysokiej temperaturze.

iPixel Er: YAG - pobudza skórę do intensywnej regeneracji oraz produkcji nowego kolagenu, dając w ten sposób efekt uelastyczniający. Po zabiegu widoczny jest “młodszy” kontur twarzy.

High Power Q-Switched - zapewnia szybki lifting skóry, bez konieczności gojenia oraz okresu rekonwalescencji.

Czego można się spodziewać po zabiegach laserem w Katowicach?

Dzięki odmłodzeniu skóry laserem ujędrniamy i uelastyczniamy skórę, a także zmniejszamy widoczność pierwszych zmarszczek. W ten sposób spowalniamy powstawanie nowych. Decydując się na zabiegi laserem w Katowicach mamy szansę na przywrócenie bardziej wyrazistego owalu twarzy oraz poprawę napięcia skóry. Największym plusem zabiegów laserem w Katowicach jest fakt, że ich efekty są widoczne natychmiast.