Park Wodny w Krakowie i jego atrakcje dla całej rodziny

Park Wodny w Krakowie i jego atrakcje dla całej rodziny

Park Wodny to ogromny kompleks basenów i atrakcji wodnych zlokalizowany w Krakowie. To jeden z największych aquaparków w Polsce oraz miejsce, w którym coś dla siebie znajdą osoby w każdym wieku. Z jego oferty chętnie korzystają dzieci, młodzież, osoby dorosłe, a także seniorzy. Specjalnie z myślą o ich zróżnicowanych potrzebach Park Wodny przygotował atrakcje o zróżnicowanym charakterze, dostosowane do preferencji gości w różnym wieku. To obiekt całoroczny, który można odwiedzić zarówno w lecie, jak i w zimie, gwarantując sobie i swoim bliskim świetną zabawę w wodnej scenerii.

Park Wodny i jego oferta. Co ciekawego można robić na jego terenie?

Aquaparki są szczególnie chętnie odwiedzane przez osoby, które kochają wodę i chętnie korzystają ze związanych z nią atrakcji. Tych zdecydowanie nie brakuje na terenie Parku Wodnego – krakowskiego aquaparku, w którym wakacje zdają się trwać przez cały rok! Obiekt dysponuje jedną z największych w Polsce hali basenowych, której łączna powierzchnia wynosi ponad 2000 m2. Poszczególne baseny są dostosowane do potrzeb różnych grup gości – do dyspozycji odwiedzających są baseny rekreacyjne, dziecięce, a także baseny wyposażone w zjeżdżalnie.

Park Wody oferuje kompleksowe usługi o charakterze rekreacyjno-zdrowotnym. Oprócz basenów z atrakcjami dostosowanymi do potrzeb gości w zróżnicowanym wieku, w obiekcie działa także saunarium, klub treningowy, a także rodzinna restauracja. Do dyspozycji odwiedzających jest także czynna w sezonie letnim plaża zewnętrzna oraz całe mnóstwo dodatkowych atrakcji – m. in. jacuzzi, ścianki wspinaczkowe, wydzielone strefy do uprawiania sportów wodnych, tory do pływania i wiele innych.

Park Wodny w Krakowie i jego atrakcje dla całej rodziny

Bezpieczeństwo i rozrywki dla całej rodziny

O bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie obiektu dbają wyspecjalizowani ratownicy. Na terenie aquaparku działa całodobowy monitoring. Cały obiekt wyróżnia się wysoką dbałością o higienę, w tym doskonałą jakością wody, która jest w 100% ozonowana. Dzięki temu, z oferty Parku Wodnego mogą korzystać także najmłodsi, alergicy oraz osoby posiadające wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę. Woda jest pod stałym nadzorem technologów, którzy na bieżąco kontrolują jej parametry.

Oferta krakowskiego aquaparku jest na tyle zróżnicowana, że jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego miłośnika wodnych atrakcji. To idealne miejsce dla całej rodziny, w którym coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Najmłodsi mogą do woli korzystać z dostępnych na terenie obiektu zjeżdżalni wodnych, w tym m. in. ze zjeżdżalni wewnętrznej Mamba, Twistera czy Speed Fire. Na miłośników świetnej zabawy w wyjątkowej scenerii czeka Tęczowa Ścieżka, Rwąca Rzeka oraz bajecznie kolorowy brodzik dla najmłodszych Wyspa Piratów.

Oprócz doskonałej zabawy na hali basenowej, goście Parku Wodnego mogą skorzystać z jacuzzi z wodą solankową, odwiedzić saunę, a także pograć w koszykówkę, siatkówkę i piłkę wodną. W przerwie od wodnych atrakcji, można natomiast wybrać się do FitPark, jednego z największych krakowskich klubów fitness lub skorzystać z bogatej oferty restauracji Siesta, która serwuje smaczne i pożywne posiłki dla całej rodziny. To wszystko i jeszcze więcej na mieszkańców Krakowa i turystów czeka na ParkWodny.pl.