Wyposażenie łazienki w Krakowie - trendy 2020

Trendy w urządzaniu wnętrz stale się zmieniają. To co jest w danym czasie pożądane przez wszystkich, kilka lat później przestaje budzić czyjkolwiek zachwyt. Niemniej jednak są pewne trendy, które wydają się być niewrażliwe na upływ czasu. Sprawdźmy zatem, jak nowocześnie urządzić łazienkę, aby zbyt szybko się ona nie zestarzała.

 

Funkcjonalne rozwiązania

Podstawową cechą wyposażenia łazienkowego zawsze powinna być funkcjonalność. Jeżeli dane meble łazienkowe są praktyczne, zawsze będą doceniane. Polecamy wybór pojemnych szafek zajmujących minimum przestrzeni. Za przykład niech posłuży zestaw łazienkowy Unik z serii Ronda, oferowany przez producenta mebli łazienkowych, firmę Roca. W konstrukcji tego nowoczesnego mebla wykorzystano rozwiązanie stosowane powszechnie od wielu lat. Mianowicie nieodłącznym elementem szafki jest wpuszczony w nią syfon. Brak konieczności instalacji osobnej umywalki to bardzo cenna oszczędność miejsca.

Wyposażenie łazienki w Krakowie - trendy 2020

Schludne łazienki w Krakowie

Kolejny trend, który nie tylko utrzymuje się od lat, ale wręcz się umacnia, to wybór mebli zamykanych. Kiedyś powszechne było wykorzystywanie w łazienkach otwartych regałów. Dzisiaj nadal regały są wykorzystywane i jak najbardziej mogą się sprawdzać w nowoczesnych łazienkach. Niemniej jednak powinny stanowić zdecydowaną mniejszość wyposażenia tego pomieszczenia. Nowoczesne łazienki w Krakowie i w każdym innym mieście to pomieszczenia, w których panuje ład i porządek. Kosmetyki, akcesoria czy detergenty przechowywane w łazience powinny być niewidoczne. Możliwe jest to natomiast tylko wtedy, kiedy posiadamy zamykane meble łazienkowe. Przykład mebla wykonanego zgodnie z obowiązującymi trendami to kolejny z produktów z serii Ronda - kolumna wysoka. Kolumna wysoka to rozwiązanie modne, ale też ponadczasowe. Ponadto mebel należy uznać za niezwykle funkcjonalny. Dzięki swojej budowie nie zajmuje znacznej przestrzeni, natomiast jest bardo pojemny za sprawą 2 par drzwi i jednej szuflady.