Pranie dywanów nie było jeszcze tak proste!

Korzystając z oferty Dywanszop możemy w błyskawiczny sposób poradzić sobie z zabrudzeniami występującymi na dywanach, wykładzinach czy tapicerkach. Firma ta zajmuje się tego typu usługami od niespełna 30 lat. Charakteryzuje ich fachowe i skuteczne działanie z różnego rodzaju materiałami, dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Oferta Dywanszop

Na stronie https://dywanszop.pl znajduje się szczegółowy opis usług i cennik. W ofercie firmy znajduje się pranie dywanu w zakładzie jak i w domu klienta, pranie dywanu z długim włosem (shaggy) u klienta, pranie tapicerki takiej jak krzesło, pufa, fotel, wersalka, sofa 2 osobowa, sofa 3 osobowa, narożnik 3 osobowy, narożnik 4 osobowy, poduszka czy pranie tapicerki samochodowej. W takim przypadku możliwe jest czyszczenie całej tapicerki samochodowej bądź jej poszczególnych elementów takich jak np. fotele.

Profesjonalne urządzenia i środki

To, czym wyróżnia się również marka Dywanszop to wykorzystanie profesjonalnego sprzętu natryskowo ekstrakcyjnego takich firm jak Kärcher, Numatic oraz Santoemma. Wszystkie środki czyszczące są bardzo skuteczne, ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia człowieka. Najczęściej wykorzystują oryginalne produkty Kärcher. Są to detergenty najwyższej jakości. Nie powodują efektu pienienia się. Muszą być to środki, które się nie lepią, ponieważ dzięki tym właściwościom materiał nie ulega szybkiemu zabrudzeniu.

Pranie dywanów nie było jeszcze tak proste!

Proces czyszczenia dywanów

Czyszczenie dywanów odbywa się z wykorzystaniem specjalnego urządzenia piorącego, które posiada dwa zbiorniki. Jeden z czystą, a drugi z brudną wodą. W trakcie czyszczenia zwiększa się ilość wody brudnej w zbiorniku, a maleje ilość w tym z czystą wodą. Urządzenie to wpompowuje wodę z profesjonalnym detergentem pod ciśnieniem do dywanu, tapicerki czy wykładziny, a następnie dokonuje jej odessania wraz z brudem. Woda tylko raz przechodzi przez prane tekstylia.

Zero pracy przed praniem dywanu w domu

W przypadku wyboru usługi prania materiału w domu czy mieszkania nie trzeba podejmować jakiś szczególnych działań przed wizytą firmy. Nie ma potrzeby rozkładania folii oraz innych zabezpieczeń. W przestawieniu foteli, krzeseł czy stołu z chęcią pomogą pracownicy Dywanszop.

Czas czyszczenia materiałów w zakładzie

Czyszczenie dywanów w zakładzie trwa przeważnie około 3 dni roboczych. Odebrane dywany w poniedziałek zwykle w środę, a najpóźniej w czwartek są zwracane z powrotem w Państwa domu. W takiej sytuacji zawsze zwracany dywan czy wykładzina jest już suchy. Dzięki temu nie ma konieczności natychmiastowego rozwinięcia dywanu po odbiorze.

Mokry dywan po praniu

Dywan po praniu jest częściowo wilgotny. Nie przemaka przez co nie powoduje żadnego zagrożenia dla posiadanej podłogi czy parkietu. Czas schnięcia dywanów sztucznych wynosi około 6 godzin, a wełnianych do 7 godzin. Tapicerka meblowa jest sucha po upływie około 5h. Tak naprawdę  czas schnięcia zależy od stopnia zabrudzenia. Dywany są prane do momentu, aż nie zostaną całkowicie wyczyszczone.

Więcej informacji na temat pranie tapicerki Kraków na https://dywanszop.pl.