Producent mebli z Miechowa (k. Krakowa)

Grekon to firma, pochodząca z Miechowa. Mieszcząca się zaledwie 40 km od Krakowa. Działająca na rynku od 14 lat. Produkują meble łazienkowe, szafki, umywalki, baterie, armaturę oraz przeróżne akcesoria, które nadają niejednej łazience wyjątkowego tonu. Przedsiębiorstwo to jest właścicielem marki Gante i producentem mebli łazienkowych sygnowanych właśnie tą nazwą.

Meble łazienkowe – opcje zakupu

Produkty takie jak między innymi meble łazienkowe można kupić bezpośrednio w salonie łazienkowym, umiejscowionym w Miechowie przy ulicy Racławickiej albo pośrednio za pomocą strony internetowej www.grekon.pl czy przez allegro.pl. Firma cechuje się ofertą dopasowaną do różnych gustów i upodobań. Główną domeną jest stworzenie dobrego jakościowego produktu, biorąc pod uwagę opinie i wcześniejsze doświadczenia sprzedażowe. Klienci są nieodłącznym elementem w tej działalności, mają okazję oceniać użytkowane i wybrane przez nich towary. Wartość firmy jest przede wszystkim mierzona uznaniem i satysfakcją własnych konsumentów.  

Oferta sklepu

Każdy produkt umieszczany na stronie posiada dokładny opis, uwzględniający wszystkie istotne informacje oraz parametry. Zostają one dodatkowo opatrzone precyzyjnymi fotografiami i ujęciami, dzięki czemu można dokładnie sprawdzić z jakim produktem ma się do czynienia. Najważniejszą ideą przyświecającą firmie Grekon jest zapewnienie wiarygodnej informacji własnym odbiorcom.

W ofercie królują meble łazienkowe marki Gante, która powstała na potrzeby klientów. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość, nowoczesna estetyka, stylowe wzornictwo i to co ogromnie ważne, funkcjonalność. Meble Gante charakteryzują się niespotykanym szykiem, elegancją i ponadczasowością. Są dedykowane nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy poszukują przede wszystkim jakości i indywidualnych rozwiązań aranżacyjnych do swoich wnętrz.  

Producent mebli z Miechowa (k. Krakowa)

Główne atuty firmy

Firma z Miechowa charakteryzuje się kilkoma atutami, którymi szczególnie wyróżnia się na arenie rynkowej. Są doskonali w komunikacji z klientami, szybko reagują na ich potrzeby, odpowiadają na wszelkie zapytania, stanowią głos doradczy w przeróżnych kwestiach, gdy potrzeba podpowiadają oraz wyjaśniają. To, czym mogą się pochwalić to z pewnością szybka dostępność produktu. Wszystko dzięki wysokim stanom magazynowym, pozwalającym na dostawę wybranych przez klienta produktów w ciągu jednego dnia. Stała współpraca z popularnymi firmami kurierskimi wpływa na szybkości dostawy, co zwiększa poziom usatysfakcjonowania klientów. Na uwagę zasługuje również sposób zabezpieczenia wysyłek. Wynika on z wyjątkowego systemu zabezpieczania wysyłek wypracowanego przez pracowników firmy. System ten skutkuje redukcją potencjalnych uszkodzeń, które mogą wydarzyć się w trakcie standardowych dostaw. Grekon zapewnia kompleksową informację, realizując zamówienie od A do Z. Jest to spowodowane doświadczoną kadrą pracowniczą doskonale obeznaną w produktach występujących w sklepie. Posiadają wiedzę na temat parametrów i właściwości całego asortymentu.