kultura korporacyjna

kultura korporacyjna

Skarb Quest- recuperating Straty Yester-Centuries

Morza i oceany pokrywają okolo 70% powierzchni naszej Planety. W Tych wodach Leza tysiące wraków w Yester-stuleci załadowane Miliony, miliardy dolarów nawet brodawek zatopionego skarbu. I czasami te Cenne Skarby SA Ukryte Daleko Poza naszym zasięgiem, i NIKT NIE MOZE Nigdy Nie dowiedzieÄ ‡ SIĘ O Ich istnieniu.

Jednak czasami SA jednym Po prostu w wodach płytkich ramach naszej chwyta, moze oczekiwać nam je odkryć! Co powyżej tygodnia SIĘ oo Tych Wszystkich Skarbów, jeśli Nikt Nie Dowie SIĘ O Ich istnieniu? Dlatego Wiele Osób i firma wymyślić, ABY wykorzystać Możliwości wyszukiwania i odzyskiwania cenných i historycznie urzekające artefakty z wraków.

Wedlug UNESCO, Organizacji Narodów Zjednoczonych odpowiedzialnych za edukację, naukę i kulture, istnieją Trzy Miliony nieodkrytych wraków rozrzuconych po oceanach Świata, A Ich Łączna wartość wynosi Sętki, A nawet miliardy dolarów.

Wystarczy Ułamek Historycznych wraków Które zostały odkryte przez dedykowanych poszukiwaczy Skarbów, obszar dziesięć STAL SIĘ Realna Szansa biznesu z ogromnym potencjałem Zysku. Jako TAKIE, Różne LUDZIE starali SIĘ wykorzystać szansy historycznej wrak ratowniczych.

Większość firma w Branży Historycznych wraków Ratownictwa skupić SWOJĄ Działalność u wybrzeży Florydy, Który uważa SIĘ, ZE Wiele zatopionych Skarbów zakopanych i po wystąpieniu ogromny wrak tam w 1715 ROKU PO gwałtownej Huragan.

Okolo 1000 osob Szacuje sie, že zginęło w Czasie burzy. Stan przetrwała kilka groźnych huraganów w ciągu ostatnich kilku stuleci; Jednak większość Statków Wokół Niej Nie bylo, ZE Szczęście. W rezultacie obszar dziesięć został nazwany „Treasure Coast”, ponieważ istnieje ogromne Ukryte Skarby SA.

Większość ukrytych Skarbów u wybrzeży Florydy, Który ciągnie SIĘ od piratów na wodach Morza Karaibskiego i obrabowany kosztowności ZE swoich Ofiar.

– autor artykułu