kultura co to jest

kultura co to jest

Waszyngtona dla Rodzin – Łączenie z zabawy w Historii Narodu Capitol

Muzeów Smithsonian SA faworytami dla Rodziców i poland w każdym Wieku (a Rodzice kochają Wstęp Wolny). Muzeum Narodowe przestrzeni powietrznej (Independence Ave W 4th Street SW) dysponuje największą kolekcję samolotów i statków kosmicznych na Świecie. Ulubiony Zabytki Wright Flyer, aby Oryginalny 1903, The Spirit of St. Louis, Moduł dowodzenia Apollo 11 i księżycowy próbki skal, Które odwiedzający Moga dotknąć. Teatru i planetarium Pokazy filmu IMAX rywalizować dowolny przebój (większość Pokazy Maja za osobe za wstęp).

Muzeum Historii Naturalnej (10th Street Konstytucja Ave. NW) JEST także ulubionym z rodzinami. Muzeum dinozaura dysponuje, wielorybów i wyświetla rekina, Jak rowniez Legendarny Nadzieja diament. Nowa wystawa motyli i Roślin: Partnerzy Evolution zaprezentuje żywych motyli i Roślin w zamkniętym pawilonie (Otwarcie Lutego 2008). Odkrycie Pokoju w Muzeum Historii Naturalnej JEST praktyczne Pomieszczenie dla Rodzin i Studentów. W Pokoju znajduje SIĘ czynności z wykorzystaniem obiektów Prawdziwe muzeum i artefakty. Twoje poland Moga czuć SIĘ Skóry krokodyla LUB przymierzyć Ubrania z innego Kraju.

Ciesz poznawania innych kultur w Narodowym Muzeum Indian Amerykańskich (Fourth Street Independence Ave., SW), wykazując Native American przedmiotów z dawnych cywilizacji prekolumbijskich przez obecnych czasach CZY Smithsonian Anacostia Community Museum (1901 Fort Place, SE), skupiając SIĘ na kulturze afro-Amerykańskiej , Krajowy Zoo (3001 Connecticut Avenue NW) Oferuję ponad 400 Różnych gatunków Zwierząt z całego Świata, z gigantycznym pand jednym z najbardziej znanych eksponatów.

Na cmentarzu Arlington, zabrać na Grobie Nieznanego poland Żołnierza (formalnie grobie Unknowns) zrobić zmiany warty, Która odbywa SIĘ CO godzine od listopada zrobić Marca (ko pol Godziny w okresie od kwietnia zrobić października).

– autor artykułu