kultura ceramiki sznurowej

kultura ceramiki sznurowej

Odpowiedzialnosc zaczyna Być rzetelne i odpowiedzialne za Swoje zachowanie. Oznacza do, Ze bedzie działać w sposób, Który JEST zgodny Z normami i oczekiwań kulturowych. Bedziesz po Drodze z zobowiazan zostały umieszczone na Siebie i Tych, Które zostały przypisane nie było Jako konsekwencja swojej pozycji w życiu; typowe przykłady obejmują bycia obywatelem, córka, syn, ojciec, matka, Żona LUB Mąż. Codziennie, Agencje Informacyjne nadawane historie o ludziach, Nie mieszka SIĘ ZE swoich obowiązków Jako Rodzice, mężów i zon. Wszyscy LUDZIE bałagan i popełniać Błędy. To Jest częścią zycia codziennego. Ludzie, ktorým mozna ufać, BIORA odpowiedzialnosc za Swoje Błędy. Nie winie innych LUB wymówek. Gdy Odpowiedzialni LUDZIE bałagan, aby przyznać się i zrobić, Co jest konieczne, aby naprawić ABY, jeśli wagowo ogóle możliwe.

Jeśli wziąć na Siebie rolę Lidera, aby przyjmujemy odpowiedzialnosc za rozpiętość kierowania i władzę nad czymś i Zwykłe kogoś. Być moze przyjmując odpowiedzialnosc za projekt, Zespół, wydział, oddział, na Terytorium geograficznym LUB dla całej Organizacji. W naszych ROL przywódczych Akceptujemy będąc odpowiedzialny za Organizacje, czy naszych przełożonych i dla naszych pacjentów, Klientów LUB Klientów. Jednak często pomijany JEST Nasz obowiązek i odpowiedzialnosc Tych, którzy Pracują dla nas. Wyjątkowy liderem rozpoznaje TE odpowiedzialnosc i umiejętnie równoważy czasami sprzeczne obowiązki Odpowiedzialnego personelu, Organizacji, czy przełożonych, pacjentów, Klientów í Klientów í swojej Rodziny.

Budowanie i utrzymywanie Zaufania wymaga ZE SA wiarygodne, szacunku í Fair, trzymając SIE Tych Trzech Dynamiki pomaga wagowo równoważeniu zawiłości odpowiadając na Wiele zobowiazan, Które Nie ZAWSZE SA w zgodzie ZE SOBA. Kolejnym pomocnym źródłem JEST następujące Praktyki Lidera Sługi.

– autor artykułu