kulturalna warszawa

kulturalna warszawa

Jeśli kultura korporacyjna przypadkowo działa przeciwko Kreatywności, Innowacyjności i Współpracy, o nie nie doceniają wartość sprzężenia zwrotnego, A następnie narzedzia Społeczne sama nie nie zamierzają się zmienić.

Jednak, podobnie Jak większość Pracowników Chce Być zaangażowany w swoja prace, większość przywódców chcą korzyści, kreatywność, innowacyjność í wspolpraca moze przynieść DLA ICH firmy.

Korzystanie z Narzędzi social media – kilka przykładów

Poniższe przykłady ilustrują, w jaki sposób przedsiębiorstwa korzystają z Narzędzi, ABY zwiększyć LUB dodac wartość robić doświadczenia Twarzą w Twarz. Niektórzy używają dostępnego na Rynku Oprogramowania LUB Aplikacji; Inni budować Własne Aplikacje zrobić Obsługi zwiększonego bezpieczeństwa wewnętrznego LUB Kontroli.

Blogi

Firmy często zaczynają blogi Wewnętrznych Jako sposób na usprawnienie Komunikacji z pracownikami; niektórzy Szybko zdają sobie sprawę z korzyścią dla blogów rowniez otrzymywać informacje W od Pracowników i zaangażowania Pracowników w dyskusji ZE SOBA na tematy interesujące. Uzywane prawidłowo, Dyskusje te moga dostarczyć kierownictwu wgląd w do współpracy Pracownicy, Myśli.

Niektórych Firmy ustanawiają blogi i treści wytycznych, Niektórych pozwalają na Tworzenie osobistych blogów, Maja Wykop zrobić zwiększenia interakcji Pracowników.

„Mikro-blogi, komunikatory, Profili i wiki

Nie JEST niczym niezwykłym dla firm zrobić eksperymentowania z różnymi innymi narzędziami, ktoré sa DOSTĘPNE na Rynku Lub na podstawie dostępnych na Rynku Narzędzi. Możliwości mikro-blogów (mysle Twitter) i komunikatory (podobna zrobić SMS-ow) zapewnienie zbytu dla Pracowników, którzy SA wykorzystywane Do komunikowania SIĘ oo Tych Narzędzi w życiu osobistym.

Niektórych Firmy pozwalają pracownikom tworzenia „Profili” o sobie, ABY celu Stopień Danych Osobowych, z zastrzeżeniem Ekspertyzy, projekty wagowo Trakcie opracowywania, publikacje i inne informacje W (mysle na Facebook i podobnych Narzędzi).

– autor artykułu