kultura i edukacja

kultura i edukacja

Wielkie Idee RV Camping California

Chcesz odwiedzić Kalifornii, ale nie nie chcą męczyć SIĘ z hoteli i wynajmu Samochodów. Dlaczego nie podróżować przez RV? Niezależnie od Tego CZY uderzenie parków Panstwa LUB parków Narodowych, robienia zdjęć CZY łapania fal, by sens TYLKO MA, ABY Mieć wygodne RV Jako swojej bazy.

ABY ułatwić planowanie Podróży, oto krótka lista Kalifornii Pomysłów RV mieszać Swoje fantazje.medicus koszalin – stomatolog Zbierz Rodziny „Runde i budować SWOJĄ wymarzoną Podróż. Bedziesz kochać kemping kamperem w Kalifornii!

Atrakcje Dla Dzieci

Nie mozna podróżować California z dziećmi bez Wizyty wagowo jednym z parków światowej Sławy. Podróżując przez RV utrzymuje koszty Podróży rozsądne – wyobraź sobie, CO mozna zapisać na pokojach hotelowych, wynajmu Samochodów i fast food!

Rozpocznij Swoją Podróż w Anaheim NA Tym najbardziej znany z parków tematycznych, Disneylandu! Gdy jestes tam, zaoszczędzić Czas, ABY cieszyć SIĘ Disney California Adventure. Jeśli podróżujesz Z. fanatyków LEGO glowy dla Carlsbad, Kalifornia Legoland. Dziki I Szalony Czas czeka na Ciebie Jak odkryć przejażdżki, emocje i wyzwanie dla całej Rodziny.

Jeśli rocznika Zabawy PASUJE zrobić Twojego gustu, spędzić WAKACJE w Santa Cruz i doświadczyć parku Oceanside Rozrywki. Giant Niedźwiedzica rollercoaster, zbudowany w 1924 Roku, z pewnością zachwyci poland I Nie przegap Piekna karuzelę, Która JEST Już od roku 1911. Dla Rodzin Z mnóstwem zainteresowań, Six Flags Discovery Kingdom w Vallejo Oferuję stworzeń Morskich, ekscytujące przejażdżki i dzikich w Tym SAMYM parku tematycznego.

Jednym z ostatnich „Musi” dla Miłośników parku Rozrywki: Dziki Zachód tematycznie Knotts Berry Farm w Buena Park. Z. obozu Snoopy zrobić jednych Z najbardziej znanych kolejek Górskich na Świecie, bedziesz zadowolony włączeniu RV kierunku Knotts Berry Farm.

– autor artykułu