kultura bliskiego wschodu

kultura bliskiego wschodu

Budżetu WPR – Nie Formula One, ale Premier League

Odnotowano Wiele dyskusji niedawno o propozycji FIA nałożyć ograniczenia budżetu od początku następnego sezonu Formuły Jeden, A ONI przyjść zrobić Tego, Co jest rzeczywiście DOSC niesprawiedliwa krytyka. Czapka budżetu czyni dziesięć sportu bardziej DOSTĘPNE dla mniejszych Zespołów, i uniemożliwiałyby większych, bogatszych OD uciekał Z mistrzostw.zapraszamy na naszą stronę internetową Oznaczałoby się, že kazdy bedzie mial szanse na wygrana rzeczywistą Nie TYLKO pojedynczych Wyścigów, ale nawet całość. Wyobraź Pół Boiska rywalizują o Tytuł mistrza Świata w Ostatnim wyścigu. Byłoby do Wspaniale widowisko, ja osobiście mysle, pozwalając Force India konkurować oo Ferrari í McLareny bedzie SIE TYLKO pomoc sportu i uczynić pójść bardziej ekscytujące.

Powodem propozycja FIA ma przyjść na TAKA Ostrą krytykę, zwłaszcza z Ferrari, A Zespoły Teraz inne, dlatego Rzeczy zostały wyrównane Już w Tym sezonie. Zmiany w przepisach zostały zniszczone Perspektyw dużymi zespołami „dla Tej kampanii, wykonaj TEGO STOPNIA, ZE Niektórych Zespoły rezygnują z Ich aktualnym ucznia, A Już zaczynają Rozwój na przyszłorocznym samochodzie, tak ABY mogły Być z powrotem na podium w Czasu dwunastu miesiecy. Informacje W ZE Ich Siły przebicia finansowa miała zostać ograniczoną, Całkiem możliwe, powodując Kolejny sezon przeciętność, byl daleki od dobrze przyjęty mamy Włoszech.

Kluczowym punktem here, choc powinna Być w odniesieniu zrobić Tego sezonu. Rzeczy Stały SIĘ Już znacznie bardziej nawet niz w poprzednich latach, w kompletnym nowicjuszem mial ogromny Sukces nad zespołami Z PIĘĆDZIESIĄT Lat doświadczenia. Formuła 1 Nie JEST wyścig dwoch koni zaledwie rok Temu.

Punkt, ktory prowadzi nas zrobić Premier League. Były TYLKO Dwie Drużyny oo Każdą szanse na wygrana od Dobrych kilku miesiecy, i realistycznie, tytułowy wkrótce po świętach Manchesteru United.
http:/www.sklepykrzys.pl
– autor artykułu