kultura niematerialna

kultura niematerialna

Phoenix International Raceway

W 1964 Roku Phoenix International Raceway dosłownie wykute wag zboczach Gór Estrella. PIR JEST unikalnie ukształtowane w tri-owal oo Krzywa w Backstretch Między zamienia Dwa i Trzy. W 2005 Roku tunel został zbudowany zgodnie Z Kolei Cztery DAC Dostęp zrobić bramkowe. Ulubionym wentylatora na Torze JEST obszar wyświetlania Hillside na Monument Hill Poza włączyć Cztery.aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. Piękna ustawienie PIR i zachodniej gościnność sprawia, ZE JEST celu ulubiony tor dla Wieluniu Kierowców, JAK i kibiców. W niedawnym sondażu Sports Illustrated Kierowców, Phoenix International związana sekund dla najlepszych torów w USA

Kazdego Roku Raceway JEST gospodarzem Wieluniu wydarzeń, ktoré sa NASCAR, USAC Midget, srebrnej koronie samochody, Modifieds Indy Car Indy Pro wózkiem i Rolex Sports Car, Rzemieślnik TRUCK, Nextel i Busch. Ceny biletów różnią w zależności od SIĘ przypadku, z rozpoczęciem Bilet jednorazowy Dzień wyścigu na $ w wysokości 20,00 PO Wieluniu wydarzeniach. Specjalne pakiety kilkudniowe SA DOSTĘPNE, JAK rowniez przed wyścigiem i pit przechodzi. Bieżni Oferuję zarówno codziennie, A na noc parkingu NA RV i Oba wymagają zakupu biletów wstępu zdarzeń wyścigu. RV parking zaczyna Przy $ 50,00 ,. Istnieje Szeroki WYBÓR hoteli i ośrodków wypoczynkowych w okolicach PIR, Które oferują dania podczas imprez wyścigowych.

PIR Oferuję fanom kilka sposobów, ABY dostać SIĘ Blisko Do działania wyścigi oo Raceway Klub http://www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-dzieciece.html i Klub torach. Klub Raceway Oferuję fani Muzyki na żywo, Interaktywne gry, zwiastuny, darmowe jedzenie i Napoje, specjalna przepustkę na parking i Wizyty Z niektórych Kierowców. Jednostka Ilość Koszt do $ 79 stosuje SIĘ temat zdarzeń Busch 129 i $ w celu zdarzeń Cup. daje Poboczu Toru Klub zaledwie 50 Stop OD Toru I WSZYSTKIE działania. Oglądać samochody wyścig na 130 mph w Zaciszu zamkniętego, klimatyzowane obszarze. Wyposażenie obejmuje; śniadanie, Obiad, Napoje, wstępnie rasy pit Wprost i parking VIP. Pakiet 3-dniowy wyścig $ +649,00. Wniosek o płatność nie nie JEST jedynym emocje wyścigu w miescie.

Bondurant Szkoła High Performance Driving daje każdemu możliwość poczuć SIĘ Jak profesjonalista w miejscu budowy Kształcenia, Nauczania i za Doświadczenie Koła. Oferują jednego Kursy Jazdy defensywnej, teen Kursy Jazdy I Szkolenie wyścig dla początkujących zrobić profesjonalistów w Ich 60-hektarowej obiektu wyścigowego. WYBIERZ z Grand Prix Drogowego LUB Szkolenia Specjalistyczne, Advanced oraz Wysoka wydajność, Kart I Wiele więcej. Ceny różnią w zależności od SIĘ przebiegu i dostępnych opcji.

Sprawdz więcej Informacji na pewno chodziło o wyścigi Race Track Arizona, Arizona Arizona í Races w where2havefun!

– autor artykułu