kultura konsumpcyjna

kultura konsumpcyjna Następnie wrócili zrobić Florydy i znaleźć Bezpieczne MIEJSCE grzebania dla swoich Towarów i skradzionych przedmiotów. Jednak wraz z Ich śmiercią, lokalizacje ukrytych Fortunie Były nieznane AŻ zrobić Teraz. Tak wiec, Wiele firma zostały angażuje SIĘ W Poszukiwania i odkopanie Ukryte bogactwo Yester-Wieku.

Ostatnio, u wybrzeży Florydy, Poszukiwacze Skarbów znaleziono 300-letnich Hiszpańskich Złote Łańcuchy i monety o Wartości okolo $ 300,000. Myśliwi, rodzina Schmitt, zostały Dzieje regularnych wypraw nurkowych i do Odkrycie bylo jednak Ich Najwiekszy zaciąg. Uważa SIĘ, ZE odkryte kosztowności należała Do jedenastu Statków Hiszpańskich, z ktorých większość z Nich wywróciła gdy Byli potrącony przez wściekłego huraganu off Florydzie w 1715 Roku.

Próbując odkryć zatopiony skarb JEST niesamowite Doświadczenie, Które często fascynuje zarówno Młodych i Starych. Żartach do Zwykłe realizowane poprzez Badania w Historycznych wraków, ABY zwiększyć szanse na Odkrycie cenných przedmiotów. Bardziej, w swoich działaniach na Rzecz odbudowy Rozbicie, większość mocno koncentruje o się nA przybrzeżnych terenów, płytkich Wód, Które Nie SA Bardzo drogie, czy odkrywania i mających więcej ukrytego bogactwa.

Co Ważne, Firmy BIORA rowniez pod uwagę efekt miejscowego ustawodawstwa, Które wymaga taca podzielić SIĘ odsetek odkrytej Fortuny z organami rządowymi. Na Przykład, w powyżej tygodnia Floryda, udział wynosi okolo 20 Procent odzyskanych przedmiotów.

– autor artykułu