kultura jako zrodlo cierpien

kultura jako zrodlo cierpien

Po Trzecie, zastanowić SIĘ, JAK Dużo Czasu i pieniędzy Pracownicy marnować, jeśli Ich Szef JEST niespójne. Jak dobrze, CZY ZLE, bezpośredni przełożony osoby W JEST nadrabia Dużo Szczęścia Ich pracy. Jeśli Masz świetny Szef Moga zrobić nawet najbardziej odrażający pracy przynajmniej znośna. Jeśli Masz syna-of-żubra Jako bezpośredni przełożony Moga jeden wnieść największą Prace wydawać SIĘ więzienia. Jeśli Masz Dziesięć Osób pracujących dla Ciebie i spędzają nawet kurs prawa jazdy trójmiasto Pięć Procent swojego Czasu nástrojů sprawdzenie Cie Masz zmarnowane Pół prace danej osoby W na co Dzień. CZY Matematyka-poprzez pomnożenie Dziesięć Osób o 5 Procent. Aby pol czlowiek. Szanse SA jednym tracić dziesięciu zrobić dwudziestu Procent Ich Czasu martwiąc SIĘ, CO JEST szalony Szef zrobić i Dlaczego. Wtedy, KIEDY robić matematyki bedzie Twój okaże SIĘ, ZE JEST personel naprawde Dziesięć Albo 8 LUB 9 Osób.

Po czwarte, jeśli modelować niespójność i nieprzewidywalność bedzie stworzenie kultury niespójności i nieprzewidywalności. Pomysł o zachowaniach widac w firmie Teraz. Wymień je. CZY Spotkania rozpoczną SIĘ w terminie? CZY LUDZIE szczur SIĘ nawzajem? Jeśli nie, by istnieje Bardzo Duże prawdopodobieństwo, modelować Spotkania zaczynające SIĘ na Czas. Jeśli szczur SIĘ LUDZIE Nie nawzajem, wtedy Sa szanse zniechęcić Ruch w górę w organizacji przez osoby W informujących o Siebie.

kultura jako zrodlo cierpien

Wiec, Kolorado mozna zrobić, ABY STAC spójne? Oto Twoje dzialanie items. 

kultura jako zrodlo cierpien

CZY Wszystko, co bedzie Ci zrobić równej stępce. Jedz regularnie, wyspać, ćwiczenia regularnie, zrobić coś zabawnego, Dz. Nie czytać blogi LUB oglądać telewizję, Która sprawia, Ze Jestes szalony. Jeśli ktos zrobić SIĘ CIEBIE, Z DALA OD NICH NIE WIE, Dopóki, JAK JEJ zmarnować. Wiesz co Robic.

CZY czek nastrój kazdego Ranka, KIEDY wstać i po Drodze zrobić Pracy.

– autor artykułu