kultura bezpieczenstwa

kultura bezpieczenstwa

Kwestia Tego, Co jest podawane zwierzętom hodowlanym ma krytyczne znaczenie. Bydła, Nie SA przeznaczone zrobić spożycia Zbóż, soi i kukurydzy. Zwierzeta te Sa przeznaczone zrobić jedzenia Trawy – I To Jest zdecydowanie Zbyt często wyjątkiem niz regula. Gdy Bydła jedzą trawę, Mięso JEST mniej tłuszczu, A zatem rowniez mniej kalorii. Mięso ZE Zwierząt karmionych trawa zawiera rowniez odpowiednie ilości niezbędnych kwasów Omega 3 tłuszczowych.http://www.speed.auto.pl Te Ważne tłuszcze utrzymać Układ krążenia funkcjonuje prawidłowo.

Badania pokazują rowniez, Ze „Jaja: od kur wypasane moze zawierać Az 10 razy więcej omega 3s” OD Ptaków hodowanych wag stodole paszowego. Amerykańscy diety SA nasycone Zbyt Wiele Omega-6 I Omega-9s, CO powoduje delikatna równowagę w organizmie, przez STAC SIE zdenerwowany. Aby zaburzenie ilości kwasów tłuszczowych omega 3 moze rowniez przyczynić SIĘ zrobić Raka.

kultura bezpieczenstwa

Czynniki związane z fabrycznie hodowlanych Mięs stworzyli negatywny wynik na zdrowie przeciętnego człowieka i Środowiska. Jako Naród, Jestesmy w kryzysie zdrowotnym. Nie JEST do trywialne kwota niego mozna podłączyć zrobić sposobu, w jaki przeróbki Produkcji Mięsa zostały przeliczone PO JEGO Naturalne Metody i korzystny wpływ na Ziemi w coś ledwo przypominający Prawdziwe rolnictwo.

Jednym ZE sposobów, ABY rozwiązać Niektórych z Tych Problemów bedzie COFAC SIĘ na konsumpcji Mięsa. W Stanach Zjednoczonych, spożycie Mięsa JEST na okolo 200 funtów (W TYM Ryb i drobiu) na osobe rocznie. Zmianą poziomu konsumpcji Mięsa bedzie Musiał odpocząć od ogromnych wysiłków edukacyjnych i zmiany podstawowych filozofii, Która odbyła SIĘ znizkinaoc na pewno chodziło jedzenia Mięsa. Aby naprawde Nie JEST O wyeliminowanie Mięsa całkowicie. Klucz w umiarkowanych ilościach JEST í inteligentnych Działań zmierzających zrobić podniesienia Wysokiej Jakości, Zdrowe Mięso ZE Zwierząt, ktoré sa traktowane wag sposób humanitarny.

– autor artykułu