kultura baroku w europie

kultura baroku w europie Jeszcze Raz. Zaden Zespół z powodzeniem włamał SIĘ Do WIELKIEJ czwórki. Jeszcze Raz. Premier League Stała SIĘ Dwa oddzielne Działy – elita, o Zespołów Dolny szesnaście. ABY osiągnąć podział Który Oferuję głównie Brytyjskich graczy, trzeba isc Jeszcze Dalej, zrób Championship, i pomimo tymczasowego ożywienia kapsułę Fabio Capello, aby szkodzi TYLKO długoterminowe Perspektywy naszej Reprezentacji.

Czapka budżetu zmieniłoby się WSZYSTKO. Ziejącej przepaści w angielskim futbolu zaistniała poprzez Pieniądze. Najlepszych Drużyń otrzyma Fundusze zabytkowych; od Inwestorów ZAGRANICZNYCH, OD 70.000 powiększonej frekwencji, A nawet Z samej Premier League, do wykończenia w Wysokiej pozycji. Aby pozwala im STAC NA najlepszych graczy, a to sprawia, že rozłam Jeszcze większy – aby naprawde Błędne koło. Jeśli Pieniądze został usunięty z Piłki nożnej, Premier League stana SIĘ ekscytujące, w pełni konkurencyjny liga MA BYĆ, aby Gdzie naprawde kazdy moze pokonać kazdego, a może Osiem LUB Dziewięć Zespoły Maja Realna szanse na tytul na początku Sierpnia.

Zmniejszenie ilości pieniędzy pływających Wokół byłoby rowniez ogromne korzyści dla strony Narodowej. Jeśli Druzyna Nie moze wydać £60 mln na najlepszych Talentów na całym Świecie o każdej porze Roku, Beda Mieli innego wyjścia, JAK wnieść za pośrednictwem angielskiego futbolu. Aby moze pomoc Jeszcze bardziej zmusza Zespoły zrobić Inwestowania w Lokalne akademii młodzieżowej, zamiast ZAGRANICZNYCH cudownym poland. Anglia powyżej tygodnia SIĘ sila Świata w piłce nożnej PO RAZ Kolejny i chcemy dostać SIĘ zrobić oglądania Wielkich angielskich graczy walczących o nagrody Krajowe.

Czapka budżetu usunęłaby nieświeże Rosnąca przepaść w klasie Pomiędzy czwórce I Reszta Premier League. Byłoby konkurencja konkurencyjnego i tworzyć znacznie bardziej sprawiedliwy równych.Jak rowniez daje nam Lige, Ze możemy Być dumni i rozrywkę, by rowniez znacznie wzmocnić Reprezentacji i sygnalizuje Powrót do wielkości dla angielskiego futbolu. Mowi SIĘ, ZE przez Wiele lat Pieniądze zrujnowanych pilke nozna, A dowody SA Wszędzie wyglądasz. Formula One Nie limitu Moga potrzebować budżetu, ale Premier League Nie Moze Być bardziej zdesperowani.

Alex Ranger

– autor artykułu